Kapcsolatok

IMECON Containers, a.s.

no. 387
763 18 Trnava

IČO: 05661986
DIČ: CZ05661986

GPS koordináták:
49.3123622N, 17.8478364E

CÍMÜNK:


TÁRSASÁGUNK

A cég vezetői

Ügyvezető igazgató

Ing. Miloň Miller

 
Üzleti osztály

COO

Otakar Hrabinec

e-mail: hrabinec@imecon.cz

nyelvi kommunikáció: Čeština English Deutsch Русский

bolt (belföldi, Szlovákia)

Lubomír Lukačovič

mob.: +420 736 401 943

e-mail: lukacovic@imecon.cz

bolt (DEU)

Petra Hašková

mob.: +420 737 211 203

e-mail: haskova@imecon.cz

bolt (DEU, Benelux)

Pavel Žíla

mob.: +420 734 400 591

e-mail: zila@imecon.cz

bolt (DEU, Benelux, CH)

Markéta Cholečková

mob.: +420 603 431 239

e-mail: choleckova@imecon.cz

bolt (DE, UK, Austria)

David Tomanec

e-mail: tomanec@imecon.cz

bolt (Skandinávia, Benelux, HU, UK)

Lukáš Vysloužil

e-mail: vyslouzil@imecon.cz

Termelés

Termelési vezető

Ladislav Rafaj

e-mail: rafaj@imecon.cz

Fémmegmunkálás

Ing. Richard Cuřín

mob.: +420 733 510 006

e-mail: richard@procontainer.eu

 
KÖNYVELÉS

Általános könyvelő

Iveta Bartošková

tel.: +420 577 901 662

e-mail: bartoskova@imecon.cz

 
Engedélyezett szerelővállalatok

IMECON Containers, a.s.

Trnava 387, 763 18 Trnava
Česká republika

e-mail: strzinek@imecon.cz

 
MŰSZAKI OSZTÁLY és Reklamáció

Stratégiai igazgató

Jaroslav Matula

e-mail: matula@imecon.cz

Reklamáció és összeszerelés

Radim Stržínek

mob.: +420 604 431 360

e-mail: strzinek@imecon.cz

Minőség

Jaroslav Polách

mob.: +420 739 005 750

e-mail: polach@imecon.cz

 
Vásárlás

Általános vásárlás

Milan Sládeček

mob.: +420 604 205 630

e-mail: sladecek@imecon.cz

Elektro (villanyos)

Pavel Kubíček

mob.: +420 734 750 948

e-mail: kubicek@imecon.cz

Víz -gáz

Svatopluk Mikl

mob.: +420 737 274 365

e-mail: mikl@imecon.cz